Odwiedzając Warszawę znalezienie dobrego miejsca noclegowego może być wyzwaniem. Po pobycie w hotelu Best Western Poleczki mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce każdej osobie ceniącej sobie spokój i ciszę, przy jednoczesnym wysokim standardzie obsługi.

Dogodna lokalizacja dla podróżujących samolotem

Hotel znajduje się jedynie pięć minut drogi komunikacją miejską od Lotniska im. Fryderyka Chopina. Dodatkowo jest bardzo dobrze skomunikowany z miastem, przez co stanowi idealną bazę wypadową, zarówno dla turystów, jak i gości przybywających do Warszawy w celach biznesowych. Łatwo stąd dotrzeć praktycznie do każdego miejsca w mieście. Dodatkowo w pobliżu hotelu znajduje się niezwykle atrakcyjny Służewiecki Tor Wyścigów Konnych, na który z pewnością warto się wybrać.

Udogodnienia w hotelu i pokojach

Best Western Hotel Poleczki oferuje pokoje zarówno standardowe, jak i SUPERIOR, w których dodatkowo znajduje się aneks kuchenny. W pokojach znajduje się klimatyzacja, telewizor LCD oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Jest czysto, bardzo schludnie i estetycznie, wiele pokoi ma dodatkowo balkon.

Hotel jest przystosowany do potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi i niepełnosprawnych, co oceniam zdecydowanie na plus. W restauracji hotelowej można liczyć na przepyszne jedzenie, w tym bardzo dobre, ciepłe śniadania. Na terenie obiektu znajduje się także bar. Obsługa jest bardzo miła i pomocna, dodatkowo recepcja czynna jest 24 godziny na dobę. Z czystym sumieniem polecam to miejsce!